26 Bře

Mistrem Sportmall sledge hokejové ligy se stali Draci Kolín

Je rozhodnuto – tým Kolína vyhrál 2. finálový zápas proti SHC LAPP Zlín 4:3 a stal se mistrem Sportmall ligy 2010/11. Draci Kolín byli papírovými favority, nicméně Zlín byl rovnocenným soupeřem a nedal Kolínu vítězství zadarmo.

Obě mužstva, v jejichž řadách hraje celkem 9 reprezentantů, nastoupila proti sobě na kolínském ledě v 19:30. První třetinu vyhrál Kolín 2:0.
Do druhé třetiny nastoupili zlínští hráči s vervou a tlačili soupeře v jeho obranné třetině. V průběhu druhé třetiny se měnilo skóre celkem pětkrát. Nejprve Zlín snížil na 2:1, pak v přesilové hře vstřelil branku Kolín na 3:1. Zlín pak také v přesilové hře opět snížil náskok soupeře na 3:2. Netrvalo to ani 2 minuty a Kolín vedl 4:2 a 19 sekund před koncem druhé třetiny vstřelil Zlín branku do šatny a skóre se měnilo na 4:3.
Během třetí třetiny již branka nepadla a Kolín se stal vítězem ligy.

Dnes nastupuje do zápasu o třetí místo Sparta Praha proti Sharks Karlovy Vary v 10:45.